0 Kč

O MNĚ

Když do mého života přišly dvě usměvavé rebelky a už jsem nebyla jen Maya, ale máma Maya, objevila jsem díky nim vášeň pro to přinášet dětem opravdové, cool a stylové hračky. tak se z Mámy Mayi stala zkráceně MaMaya a já se vrhnula na vlnu vlastní značky. 

titulka2-750x499.jpg

Jsme rodina, která chvíli neposedí. Rádi cestujeme, jezdíme na prknech všeho druhu a užíváme si život plnými doušky. Chtěla jsem pro svoje holky hračky, které s nimi budou moci vyrazit za dobrodružstvím a zároveň je večer obejmout, přitulit se a pomoci jim překonat těžké chvíle. Tvořím to, co mi jako mámě pro moje děti chybělo. A všechny hračky vznikají v naší divoké ale šikovné dílně. 

Do výroby hraček na přání se zapojuje celá rodina. Já vymýšlím a tvořím, manžel je praktik, který umí všechno spočítat a vrátit mě trochu nohama na zem a naše malé divošky hračky s nadšením testují. Nitě, knoflíky a výplně létají celým bytem a vždy když je nějaká hračka hotová a máme ji odeslat, těžko se nám s ni loučí. 

K téhle tvořivé džungli se přidává i skupinka stejných milovnicí kreativní práce jako jsem já. Spolupracuji s dalšími švadlenkami v České republice. Společně pro vás sešíváme, zašíváme i potiskujeme originální dárky k narození dětí, panenky parťačky, celé rodiny látkových postaviček - fešácké maminky a tatínky a roztomilá mazlivá miminka a nebo něco úplně speciálního, co se urodí ve vašich hlavách. 

Přeji si, aby hračky od MaMaya nezůstaly zapomenuté, ale aby pro děti měly význam a hodnotu roky. Aby jim připomínaly důležité vzpomínky, lidi v jejich životě, nebo bláznivé výpravy. 

Vítejte v tom online kousku mé šicí dílny. 

Dobrodružství začíná! 

NAPSALI O MNĚ 

Vždycky mě potěší, když si mojí práce někdo všimne. Povedlo se to například tady: