OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 605 066 588 | mamaya@bymaya.cz
0 Kč

O MNĚ

Jmenuji se Maya. Po narození dcerky jsem v sobě objevila nečekanou vášeň pro ztvárnění jejích snů a představ.

"Díky ní jsem se po mnoha letech vydat do zapomenuté říše dětské fantazie. A netrvalo dlouho a vyrobila jsem první panenku." 

 

Vůbec jsem netušila, jak velký ohlas a obdiv bude sklízet! S láskou vyrobený dárek pro dceru tak nečekaně odstartoval mou novou kariéru. Od té doby uplynuly čtyři roky a mé tvůrčí já ušlo kus cesty. Cesty lemované mnoha nápady, pokusy a výrobky. Ale hlavně spokojenými dětmi a rodiči. Co víc si přát?

 

Proč si v záplavě nabídky koupit právě moje hračky ByMaya? Sami dobře víte, že ty vytoužené z reklam často končí někde pohozené a zapomenuté. Hračky z mojí dílny jsou originální, nápadité a děti si k nim snadno vytvoří láskyplný vztah. Dopřejte jim něco, co se možná stane symbolem jejich dětství! Jednou budete na oblíbené hračky společně vzpomínat.


Nezůstala jsem jen u panenek a hraček. Také šiju pohodlné, funkční a hlavně hezké oblečení inspirované potřebami rodičů, kteří mají doma takové neposedy jako já. Tak vznikla značka WILD ME.

 

Tak udělejte si radost a nahlédněte do mého internetového obchůdku. Nevybrali jste si? Nevadí. Napište mi, co byste si přáli a já se pokusím vaši představu oživit.

 

S láskou vaše Maya.

NAPSALI O MNĚ 

Vždycky mě potěší, když si mojí práce někdo všimne. Povedlo se to například tady: