0 Kč

Většinou na začátku článku doufáte, že čtenáře do konce neuspíte, tak dnes doufám, že budete zařezávat. Ono totiž tentokrát šlo hlavně o spaní. Milá dvojice Lenka a Petr spolu vytvořili projekt Prosím spinkej. Zabývají se dětským spánkem a když mě oslovili pro spolupráci, padli jsme si do noty. Tak začala tvorba něčeho úplně nového – ovečky, která nosí spánek a která se nosí na zádech.

Vytvořili jsme spinkací batoh. Spinkání s ním by měla být pohodička kdekoli mimo domov. Ovečka má v hlavě polštář. Ten jde vyndávat, můžete si na něm lebedit a dá se i přichytit na bezpečnostní pás v autě. V druhé polovině batůžku je ještě dečka. A ovečka potom zůstane jako plyšák a parťák, který odhání noční můry. Má i další kapsičky na oblíbenou knížku, suvenýry z cest nebo hračku.

                                                                    detsky batuzek 2v1       

 

Proč zrovna spinkací batoh?

Cestování s dětmi je někdy fuška. Už jste někdy počítali červená auta, nekonečně četli knížky nebo zpívali dokola tu stejnou písničku? Nebo máte svůj recept na autozábavu? A když přijde únava, autosedačka je nepohodlná, někde to tlačí a těžko se vysvětluje, proč si nemůže děťátko odepnout pás a natáhnout se na zadní sedadlo. Tak jsme chtěli cestování dětem zpříjemnit.

I spousta z nás dospělých má svůj oblíbený polštářek, bez kterého neradi spíme. Vozíme ho kolikrát i na dovolenou do Indonesie, ucpeme s ním půl kufru, tak další důležité věci necháme doma. Bývá to polštářek, na který jsme zvyklí ale bývá náročné vozit jej někam s sebou. Chtěli jsme, aby ovečka byla batůžek, který nebude překážet, bude pohodlné ho nosit a po cestě do Indonesie ho budete mít v letadle a trochu ulehčí od stresu z cestování. V hotelu jí vytáhnete z hlavičky oblíbený polštářek a ráno nebudete ani věřit, že jste někde jinde než ve své postýlce. Stejně to snad bude fungovat i na prázdninách u babičky, nebo na letním táboře.

                                                                             

Jak vznikala ovečka?

Ovečka byla jasná volba, protože je to hlavní maskot celého projektu Prosím spinkej. Protože se mi moc líbil nápad, dala jsem si záležet na výběru materiálů a designu. Vymysleli jsme ji tak, že trochu šibalsky mrká a bude děti objímat nožičkami. Na bříšku má srdíčko a jméno svého hrdého majitele. Celá je jemňoučká, aby děti měly chuť pozvat jí do své postýlky.

Ale možnost nechat se obejmout nebude mít každý. Bude jich jen pár, takže kdo dřív přijde, tomu to doma dříve bečí. Najdete ji tady: http://www.prosimspinkej.cz/produkt/batoh/