0 Kč

 Myslíte, že si sama nakupuju handmade věcičky? No neasi. A myslíte, že se s vámi podělím o jeden obchůdek, kde takové krásy seženete? No Neasi.

Co se dělá rukama, to má neuvěřitelnou přidanou hodnotu. Někdo tomu dal nápad, péči, vlastní čas a kus sebe. Ze zkušenosti také vím, že by to určitě nepustil mezi lidi jen tak odfláknuté. Ručně tvořené věci mi přináší spoustu radosti, protože je v nich uschovaná, a to je na nich kouzelné. Takže není divu, že když zrovna sama netvořím, nořím se do hlubin sociálních sítí a obdivuji tvorbu ostatních, každý jdeme svou cestou, ale přesto se můžeme krásně doplňovat. A o některé kreativce se s vámi ráda podělím.

Při jednom takovém lovu jsem narazila na plzeňský obchůdek Neasi. Začala jsem hned hltat jejich fotky. Holky tam prodávají ručně šité oblečení a k tomu různé doplňky a roztomilosti, které také vznikají rukama.

Donáška handmade pokladů až do domu

Nejvíce jsem šilhala po jejich květináčích. Plzeň je ode mě ale přes kopec, a tak jsem dlouho jen šilhala. Potom se ale ukázalo, že takový obchůdek mají lidé z masa a kostí, kteří to dělají proto, že je to prostě baví, a když holky z Neasi měly cestu do Prahy, dovezly mi ty moje vysněné krasavce až před práh. A za to jim ještě jednou moc děkuji.

Takže co jsem nakonec ulovila i s donáškou? Mám tu úžasné květináčky a svícen od Patri Brunátové a jeden pletený košík od Neasi.

Takže všichni Plzeňáci, pozor! Neasi najdete v ulici Slovanská 63. Od pondělí do pátku se tam můžete ztrácet v nádheře. Vaše otázky „Kde si v Plzni udělat radost?“ nebo „Kde v Plzni nakoupit originální dárečky?“ jsou vyřešené.

A neplzeňáci, pozor! Neasi najdete také na jejich webu www.neasi-shop.cz a potom na Instagramu @neasishop. Na instagramu to chce být ve střehu. Myslíte, že ty nafocené věci mizí rychlostí blesku? No neasi.