0 Kč

Kdyby zůstalo jen u šití, to by byla nuda. Pořídila jsem si pro naše tvoření novinku se kterou si můžete přát ještě větší neuvěřitelnosti.

Vše, co ušiji, může od teď získat jakýkoli potisk. Natisknu nápis v jakémkoli fontu, nebo obrázek. Můžete si třeba přát vylepšit tepláčky stylovým nápisem na zadek, písmena mohou lítat, být otočená vzhůru nohama, kroutit se a na to všechno přihlížet roztomilý lenochod. Nebo cokoli jiného, fantazii se u mě meze nekladou.

pes_boxer_hracka    

Nápisy a obrázky mohou být v jedné z mnoha barev. Fólie pro tisk se barvami jen hemží. A jedna fajnšmekrovinka – mám i reflexní fólie. Když si necháte potisknout něco z ní, už vás nepřehlédnou. Jen pro obrázky vybírejte vždy jednu barvu, mohou být zatím pouze jednobarevné.

Potisk přidám k oblečení i hračkám. Můžete mít jméno na rukávu, nebo obrázek na Muchláčkově uchu. I oblečení pro panenky bude od teď stylovější, a ještě o něco víc pro vás.

Tahle kouzla dovoluje mašinka, které se říká řezací plotr. Pomáhá mi ze speciální fólie vytisknout vzory a písma, které by nůžky nesvedly. Fólie se poté na látku nažehlí. A dolu už ji nedostanete. Prádlo se s fólií může prát až na 60°, ale já doporučuji zapnout pračku maximálně na 40°, kvůli látkám.

Nerada stojím na místě, a proto se snažím pro vás svoje výrobky stále vylepšovat. Chci, aby každá věc, kterou si u mě objednáte měla duši a byla jen pro vás. Aby vám přirostla k srdci a byla radost ji nosit nebo si s ní hrát. Teď už k duši můžeme přidat i nápis. Tak až budete hledat správný dárek, nebo se vám hlavou prožene nějaký návrhářský nápad, ozvěte se mi. Natiskneme to tam!