OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 605 066 588 | wildme@bymaya.cz
0 Kč

Jehla mého šicího stroje šije vaše přání. 

Létají vám nápady hlavou a chtěli byste něco jen podle vašich představ? Tak to vám mohu nabídnout: 

HRAČKY NA PŘÁNÍ

V mé dílně ožívají vaše představy i přání vašich dětí. Vdechněte život hračce, kterou nemůžete nikde sehnat, nebo kterou si vysnilo vaše dítě. Pokud toužíte po hračce na míru, neváhejte mě kontaktovat.

PANENKA NA MÍRU

Ručně vyrobené panenky mají jedno společné, nikde na světě nenajdete panenku, která by byla stejná. Každá panenka je osobnost, každá má svůj příběh a také “má své dítě“, se kterým je neodmyslitelně spojená. Ráda vám vyrobím panenku, která bude odpovídat představám vašich nejmenších. Přejete si modré oči, blonďaté vlásky a červené šatičky, na které nedá vaše holčička dopustit? Napište mi a já vám vyrobím panenku podle vašich představ.

MUCHLÁČEK NA ZAKÁZKU

Nechte si vyrobit Muchláčka podle svých představ. Jak na to? V sekci Muchláčci si vyberte Muchláčka, který vám padne do oka. Máte vybráno? Teď si jen vyberte vše, co by vás Muchláček měl mít. V případě dalších požadavků mě neváhejte kontaktovat.

Abyste mohli začít zhmotňovat vaše představy, napište mi


Až budete vybírat... 

1. Vyberte si hračku na zakázku. ZajíCzech, Pananeka, MucháCzech nebo cokoli podle vašeho přání se může stát předlohou.

2. Zabruste do VZORNÍKU LÁTEK. Tam pro vás schovávám ty nejbarevnější, nejbláznivější a mé nejmilovanější látky. Můžete tam svobodně vybírat jakékoli kombinace. 

3. MuchláCzech snese také různé výšivky, nášivky a ozdoby. Některé můžete vybírat v kategorii VÝŠIVKY. 

4. Zapojte svou fantazii a sepište mi vaše představy a přání. U hračky MuchláChzech můžete připojit jméno miminka, abych jej mohla vyšít. 


GALERIE